Sitemo Mobilya Kahramanmaraş

Yıl 1985 Kahramanmaraş’ın en merkezi yeri olan Sarayaltında, Özsite Mobilya adıyla 183 metrekarelik bir mağaza kuruluyor. Yıllar geçiyor ve yoluna Sitemo Mobilya ismiyle devam etme kararı alıyor. Emek, gayret ve samimiyeti ilke edinerek 37 yıldır kendi öyküsünü yazıyor ve sizleri de bu öyküye dahil ediyor.

Duran Kara tarafından küçük bir mağaza olarak kurulan şirket şu anda; evlatları, güçlü çözüm ortakları ve birbirine bağlı çalışanlarıyla Kahramanmaraş’ta; Şekerdere, Binevler ve Üngüt bölgesinde yer alan, üç konsept mağazayla perakende alanında hizmet sunuyor.

Geçmişten günümüze kadar gelen süreçte müşterilerinin öncelikli isteklerini anlayıp, her geçen gün sizlere, daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyor. Üstelik, ürün sevkiyatı ve servisi alanlarını her geçen gün geliştiriyor. Satış sonrası hizmete önem veriyor.

Bir evin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip olup, Ahşap Mobilya, Modern Mobilya, Klasik Mobilya ve Avangarda Mobilya’nın en güncel modellerini sizler için mağazalarında sergiliyor ve seçiminizi yaparken her konuda sizlere yardımcı oluyor. Sizlere mobilyanızı seçmek ve evinizi güzelleştireceği günü beklemek kalıyor.

Mobilyanın yanında, tamamlayıcı modüler ürünlere; halı ve ev tekstili ürünlerine en geniş ürün yelpazesiyle, offline ve online mağazalarından ulaşabiliyorsunuz. Sitemo Mobilya, yer aldığı bölgeye yatırım yapıyor ve kendini geliştirmek adına güzel adımlarda bulunmaya devam ediyor. Öyküsüne, sizleri de dahil etmek için sabırsızlanıyor …

Size en yakın şubemizi görmek için; linke tıklayabilirsiniz.

MERKEZ ŞUBE – ŞEKERDERE

Adres: Yusuflar Mh. Şekerdere Blv No.39, 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş
Telefon: +90(507) 740 94 69
E-Mail: sekerdere@sitemomobilya.com.tr

BİNEVLER ŞUBE

Adres: Haydar Bey, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Blv No:31, 46050, Onikişubat/Kahramanmaraş
Telefon: +90(344) 290 97 80
E-Mail: binevler@sitemomobilya.com.tr

ÜNGÜT ŞUBE

Adres: Gedemenli Mah. Prof. Dr. N. Erbakan Bulvarı Vadi Sitesi altı No:230, 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş
Telefon: +90(344)211 06 00
E-Mail: ungut@sitemomobilya.com.tr

Servis

Telefon: +90 537 339 5737

E-Mail: servis@sitemomobilya.com.tr

Sevkiyat

Telefon: +90 537 339 5737

E-Mail: sevkiyat@sitemomobilya.com.tr

İLETİŞİM

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz!

Sepetim
Beğendiklerim
Son Görüntülenenler
Ürünleri Karşılaştır (0 Ürün)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler