Garanti ve Servis Koşulları

Sitemo Mobilya tarafından satışı yapılan bütün mobilyalar 2 yıl boyunca, garanti kapsamındadır. Garanti süresi, ürünlerin teslim tarihinden itibaren başlamaktadır. Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Yetkili servis, talebiniz doğrultusunda evlerinize gelerek sorunu tespit eder, tutanak tutar ve sonrasında gerekli parçaların teminini sağlar ve sorunu giderir. Ürünlerin teslimatı sırasında ve teslim sonrası montajı ile alakalı yaşanabilecek tüm sorunlar için teknik ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Tüm mobilyalarımız tarafınıza ulaşıp montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında nakliyeden veya taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır.

Ürünlerimizde kullanılan bütün parçalar (menteşe, ray sistemi, ayak mekanizması) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

2 yıl sonunda, garantisi biten ürünlerin servis kapsamına girmektedir, eksik parça ve servis ücreti belirlenerek; yetkili servisimiz tarafından hizmet sağlanmaya devam edilebilmektedir. Servis veya garanti kaydınızı servis@sitemomobilya.com.tr adresinden veya

0537 339 57 37 nolu WhatsApp satış sonrası destek hattımızdan oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattımız:

+90 537 339 57 37

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 ile 19:00

Sepetim
Kapat Beğendiklerim
Kapat Son Görüntülenenler
Ürünleri Karşılaştır (0 Ürün)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler