Şikayet ve Servis

Alışveriş Sonrasında Oluşabilecek Şikâyet ya da Servis Durumunda Ne Yapmalısınız! Alışveriş sonrasında, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda şikayetinizi, aşağıda bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaştırabilirsiniz. Şikayetlere mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. İlk olarak bize ulaşmanız, şikayetinizin en hızlı şekilde çözüme ulaşmasını sağlayacaktır. Sitemo Mobilya Ürün ve Hizmet Şikayet Hattı Kanalları
  1. Telefon yoluyla;  0537 339 57 37 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. (Mesai saatleri dışında sesli mesaj veya mesaj bırakabilirsiniz.)
  2. Web sitesi yoluyla;  sitemomobilya.com.tr web sitelerimizdeki servis iletişim formunu doldurarak bize en kısa zamanda şikayetinizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  3. E-mail yoluyla; servis@sitemomobilya.com.tr mail adresimize şikayetlerinizi yazabilirsiniz.
Sitemo Mobilya olarak, şikayetlerinizi bize ilettiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanmaktayız. 7 iş günü içerisinde şikayetinizin çözüme ulaşması için, üstün gayret ve hizmet gösterilir. Bu süre içerisinde sizinle iletişim sağlanır ve süreç hakkında gerekli bilgiler ulaştırılır. Şikâyetinizin çözülmediğini düşünüyorsanız; ürünü satın aldığınız şubenin yetkilisi ile görüşebilirsiniz.
Sepetim
Beğendiklerim
Son Görüntülenenler
Ürünleri Karşılaştır (0 Ürün)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler